dobrakytara.cz

Thule RideAlong Lite Light Grey

Kvalitní a levný produkt Thule RideAlong Lite Light od top značky Thule jde koupit zde nyní extra se slevou. V současnosti pořídíte za cenu 2 690 Kč. EAN: 0091021189720
Thule RideAlong Lite Light
Ověřit dostupnost
Značka: Thule
2 690
Popis produktu

Robustní a spolehlivá dětská cyklosedačka s montáží nad zadní kolo. Vlastnosti: Nastavitelný tříbodový bezpečnostní popruh. Systém odpružení DualBeam tlumí nárazy. Popruh s bezpečnostní přezkou s velkým tlačítkem. Bezpečnostní boční křidélka. Nastavitelné opěrky nohou a řemínky na uchycení bot. Univerzální rychloupínací držák: vhodná pro většinu rámů jízdních kol (kulaté rámy s průměrem 27,2-40mm a oválné rámy s profilem max. 40 x 55mm). Vybavená odrazovým světlem a držákem pro uchycení bezpečnostního světla. Navržena a testována na převážení dětí ve věku od 9 měsíců do 6 let, s hmotností do 22kg. Hmotnost: 4,3kg. Barevné provedení: Light Grey.
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Light Grey
Barva: Šedá
Navrženo v: Švédsko
Užitečné zatížení: 20 kg
Typ: Zadní sedačky
Hmotnost: 4,3 kg
: 20210224.0 Oblíbený a akční produkt je k dostání bezprostředně tu na našich stránkách v oblíbené rubrice cyklo-přívěsné vozíky! Nyní můžete koupit kvalitní výrobky ve zmíněné kategorii z pohodlí domova.