Targus 15-16″ Ecosmart Multi-Fit

Tento designový kus Targus 15-16" Ecosmart Multi-Fit od skvělého výrobce Targus jde sehnat právě teď až neuvěřitelně levně! Teď za akční cenu 650 Kč. EAN: 5051794033991
Targus 15-16" Ecosmart Multi-Fit
Značka: Targus
650 Dostupnost: SKLADEM 680 Kč Sleva -4%
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Přiléhavé a ultralehké pouzdro MultiFit Sleeve s EcoSmart® chrání váš notebook před každodenními škrábanci nebo nečistotami. Vnější část chrání před prachem, špínou a politím, zatímco vnitřní podšívka pomáhá chránit váš notebook před oděrkami a škrábanci. Tenké a elegantní, vyrobené tak, aby se do něj vešla většina 15 – 16” notebooků. Je skvělé do školy nebo do práce, přičemž má požadovanou flexibilitu a poskytuje potřebnou ochranu.
Toto pouzdro bylo navrženo s ohledem na životní prostředí. Použitím GRS certifikovaných recyklovaných materiálů se 10 plastových lahví udrželo mimo naše vodní toky a skládky, a použilo na výrobu tohoto pouzdra.
Lehké a elegantní, navržené tak, aby se přizpůsobilo vaší technice. Inovativní materiál podobný neoprenu se dokáže roztáhnout, aby bylo pouzdro dostatečně velké pro obrazovky o velikosti až 16 palců.
Barva podle výrobce: Blue
Barva: Modrá
Země původu: Čína
Hloubka (cm): 25.3
Délka (cm): 35.9
Materiál: Warp Kni
Vhodné pro: Laptop