dobrakytara.cz

Sunice Winston Windproof Short Sleeve Mens Jacket Camo/Charcoal L

Tento vynikající kus Sunice Winston Windproof Short Sleeve Mens Jacket od dodavatele kvalitních produktů Sunice jde pořídit ještě dnes trvale výhodně! Akční ceny od 1 790 Kč. EAN: 0190915074880
Sunice Winston Windproof Short Sleeve Mens Jacket
Ověřit dostupnost
Značka: Sunice
1 790
Popis produktu

Vždy připraven k rozbalení a ve větru ho hodit na sebe. Tento pulovr s krátkým rukávem je vodoodpudivý a překvapivě lehký díky inovativní, hustě tkané textilii s vynikající prodyšností a vyplavování vlastnostmi. Potěší ve větrných a mlhavých podmínkách. Strategicky umístěné strečové panely zlepšují jednoduchost pohybu. A co víc, můžete jej rychle zabalit do vlastní kapsy. Má povrchovou úpravu WxTech pro ochranu před deštěm. Lemování přizpůsobíte šňůrkou na spodním lemu a vaše drobnosti schováte v kapsách na zip.
Pohlaví: Pánské
Velikost: L
Barva: Camo
Sezóna: 2019
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Camo/Charcoal
Specifikace materiálu: Polyester
Věková skupina: Dospělý
Materiál: PolyesterSuper produkt lze koupit taky tu na našich stránkách v oblíbené kategorii nepromokavé bundy. Nyní můžete koupit ještě podobné výrobky z této oblíbené kategorie snadno online. V očích zákazníků populární značka Sunice může nabídnout skvělé produkty. za mimořádně nízké ceny!