dobrakytara.cz

Sunice Jay Zephal Waterproof Mens Jacket Charcoal Camo Emboss/Black L

Tento oblíbený výrobek Sunice Jay Zephal Waterproof Mens Jacket Charcoal Camo Emboss/Black od dodavatele kvalitních produktů Sunice pohodlně nakoupíte teď za báječnou cenu. Momentálně v akci za 4 390 Kč. EAN: 0190915072787
Sunice Jay Zephal Waterproof Mens Jacket Charcoal
Ověřit dostupnost
Značka: Sunice
4 390
Popis produktu

Výkon a inovace definují 2,5 vrstvou konstrukci bundy Jay Zephal ™ Flext. Je určena pro vášnivé golfisty a outdoorové nadšence a je vysoce prodyšná, vodotěsná, ultra lehká a optimální pohyblivost hyper-čtyřpásmového rozsahu je to, co ji dělá jedinečnou mezi bundami do deště. Unikátní povlak WxTech ™ umožňuje, aby voda vtékala a odtékala z látky, místo toho, aby se hromadila a prosakovala. Strečová trikotová vložka přidává další vrstvu ochrany před počasím a pohodlím. Přední část má zipové zapínání po celé délce bundy. Laminovaná tkaná strečová bunda je také vybavena laserem střiženými kapsami, čisticím prostředkem na míčky a funkčními manžetami s žebrovaným úpletem uvnitř vrstvy.
Pohlaví: Pánské
Velikost: L
Barva: Šedá
Sezóna: 2019
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Charcoal Camo Emboss/Black
Specifikace materiálu: Polyester
Věková skupina: Dospělý
Materiál: Polyester
Zcela unikátní produkt Sunice Jay Zephal Waterproof Mens Jacket je k sehnání bezprostředně tu na webu ve známé sekci nepromokavé bundy. Nyní můžete koupit nové produkty z této oblíbené sekce za parádní cenu!