dobrakytara.cz

Stentor Student II 4/4 Akustické housle

Kvalitní a oblíbený výrobek Stentor Student II 4/4 Akustické od skvělé a známé značky Stentor je dostupný právě teď v nabídce za výhodné peníze! Nyní pořídíte od 5 690 Kč. EAN: 5050127114772
Stentor Student II 4/4
Ověřit dostupnost
Značka: Stentor
5 690
Popis produktu

Housle ze série Student II s kufrem a smyčcem. Housle značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky, jsou určeny především pro začátečníky, ale i pokročilé hráče, kterým nabízejí vše, co na kvalitní výuku hry na housle potřebují. Kromě samotných houslí obsahuje balení i tvrdý kufr s jemnou výstelkou, která chrání housle před mechanickým poškozením či poškrábáním, jakož i smyčcem, ze dřeva a koňských vlasců. Housle jsou vyrobeny z masivního javoru s přední deskou z masivního smrku. Javorový krk nástroje je osazen ebenovým hmatníkem, struník je také ebenový. Barevné provedení: Natural, matné lakování. Velikost: 4/4.
Velikost: 4/4
Země původu: Čína
Zadní deska a luby: Javor
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Hmatník: Eben
Set: Ano
Krk: Javor
Balení obsahuje: Smyčec
Přední deska: Smrk
Typ: Housle
Varianta: Matt Varnish
Balení obsahuje: Přenosné pouzdro Tento akční a ve slevě výrobek Stentor Student II 4/4 Akustické je k získání také na našem webu v sekci housle! Podívejte se na vyjímečné kusy ze zmíněné kategorie za příznivou cenu!