dobrakytara.cz

Stentor SR1594A Handmade ProSeries ''Elysia'' English Model 4/4 Violončelo

Tento diskontní produkt Stentor SR1594A Handmade ProSeries ''Elysia'' English od skvělé značky Stentor snadno získáte na našich stránkách teď právě opravdu výhodně. Právě lze objednat jen za 59 690 Kč. EAN: 4017269358908
Stentor SR1594A Handmade ProSeries ''Elysia'' English Model
Ověřit dostupnost
Značka: Stentor
59 690
Popis produktu

Violoncello ze série Elysia, English model. Violoncello značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů, je určeno především pro profesionální hráče, kterým nabízí prvotřídní kvalitu, striktní výběr těch nejlepších materiálů, profesionální zvuk a dokonalé pohodlí při hraní. Nástroj je vyroben z masivního vzorovaného javoru s přední deskou z masivního smrku. Všechny dřeviny použité na stavbu tohoto nástroje byly opatrně vybírány tak, aby nástroj uspokojil i náročné profesionály. Krk nástroje je osazen ebenovým hmatníkem. Ze stejné dřeviny jsou i kolíky. Violoncello je lakované Všechny nástroje ze série Elysia jsou vyráběny ručně a zpracovávány v tradičním lutierskom prostředí. Délka zadní desky modelu English je 737 mm a hloubka nástroje je o 10 mm menší, než u standardních modelů. Rozměry zajišťují snadnější hratelnost při zachování zvuku a hlasitosti funkce plné velikosti. Barevné provedení: Natural. Velikost: 4/4.
Velikost: 4/4
Země původu: Spojené království
Tento kvalitní a levný produkt Stentor SR1594A Handmade ProSeries ''Elysia'' English Model máte možnost pořídit ještě tu na stránkách v populární kategorii violončela! Nyní můžete koupit ostatní výrobky z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu. Náš sortiment je široký, mrkněte také na další kvalitní zboží značky Stentor. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.