dobrakytara.cz

Stentor SR1590E Handmade ProSeries ''Messina'' 1/2 Violončelo

Kvalitní a velmi žádaný produkt Stentor SR1590E Handmade ProSeries ''Messina'' 1/2 s osvědčenou značkou Stentor lze zakoupit na našich stránkách teď právě až neuvěřitelně levně! V současnosti pořídíte za cenu 62 890 Kč. EAN: 4017269356416
Stentor SR1590E Handmade ProSeries ''Messina'' 1/2
Ověřit dostupnost
Značka: Stentor
62 890
Popis produktu

Violončelo ze série Messina. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů, je určeno především pro profesionální hráče, kterým nabízí prvotřídní kvalitu, striktní výběr těch nejlepších materiálů, profesionální zvuk a dokonalé pohodlí při hraní. Nástroj je vyroben z masivního vzorovaného javoru s přední deskou z masivního smrku. Všechny dřeviny použité na stavbu tohoto nástroje byly opatrně vybírány tak, aby nástroj uspokojil i náročné profesionály. Krk nástroje je osazen ebenovým hmatníkem. Ze stejné dřeviny jsou i kolíky. Violončelo je lakované tradičním šelakovým lakem, který je na nástroje nanášen ručně. Všechny nástroje ze série Messina jsou vyráběny ručně pod dohledem lutierských mistrů. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/2.
Velikost: 1/2
Země původu: Spojené království
Tento neodolatelný kousek Stentor SR1590E Handmade ProSeries ''Messina'' 1/2 Violončelo jde koupit právě nyní tu zařazený v rubrice violončela. Podívejte se na akční zboží ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu. Oblíbený výrobce Stentor dlouhodobě dodává velmi kvalitní výrobky.! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další vybrané produkty značky Stentor. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.