dobrakytara.cz

Stentor SR1420F 1/4 Kontrabas

Tento zlevněný produkt Stentor SR1420F 1/4 Kontrabas od společnosti Stentor jednoduše najdete v naší internetové nabídce za akční cenu! Akční cena od 65 090 Kč. EAN: 4017269356676
Stentor SR1420F 1/4 Kontrabas
Ověřit dostupnost
Značka: Stentor
65 090
Popis produktu

Kontrabas ze série Graduate s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Kontrabas značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky a pokročilé, je určen především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Nástroj je díky své kvalitě vhodný i pro pokročilé hráče. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda ani jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, tak smyčcem. Kontrabas je vyroben z javoru s masivní smrkovou přední deskou. Javorový krk nástroje je osazen hmatníkem z ebenu. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/4.
Velikost: 1/4
Země původu: Čína
Levný produkt Stentor SR1420F 1/4 Kontrabas můžete dostat právě nyní tady na webu v sekci kontrabasy! Vyberte si parádní produkty z této známé sekce z pohodlí domova. Přední značka Stentor pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky. za dobré peníze. U nás nabízíme více, u nás totiž najdete další skvělé produkty značky Stentor. Najdete je níže na této stránce.