dobrakytara.cz

Stentor Arcadia 7/8 Akustické housle

Kvalitní a žádaný produkt Stentor Arcadia 7/8 Akustické s pečetí kvality od značky Stentor lze získat momentálně za výprodejovou cenu. Ceny již od 18 990 Kč. EAN: 4017269356119
Stentor Arcadia 7/8 Akustické
Ověřit dostupnost
Značka: Stentor
18 990
Popis produktu

Housle ze série Arcadia. Housle značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů, jsou určeny především pro profesionální hráče, kterým nabízejí prvotřídní kvalitu, striktní výběr těch nejlepších materiálů, profesionální zvuk a dokonalé pohodlí při hraní. Nástroj je vyroben z masivního vzorovaného javoru s přední deskou z masivního smrku. Všechny dřeviny použité na stavbu tohoto nástroje byly opatrně vybírány tak, aby nástroj uspokojil i náročné profesionály. Krk nástroje je osazen ebenovým hmatníkem. Ze stejné dřeviny jsou i kolíky. Housle jsou lakovány tradičním šelakovým lakem, který je na nástroje nanášen ručně. Všechny nástroje ze série Arcadia jsou vyráběny ručně pod dohledem luthierských mistrů. Barevné provedení: Natural. Velikost: 7/8.
Velikost: 7/8
Země původu: Spojené království
Zadní deska a luby: Figured Maple
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Hmatník: Eben
Krk: Javor
Přední deska: Smrk masiv (Solid Spruce)
Typ: Housle Žádaný kus Stentor Arcadia 7/8 Akustické housle jde sehnat bezprostředně tu na našich stránkách v sekci housle! Nyní koupíte akční produkty z naší kategorie za parádní cenu. Přední výrobce Stentor má na skladě top sortiment . Nakupujte výhoděn u nás. To ale není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od výrobce Stentor. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.