dobrakytara.cz

Stagg VN 1/2 Natural Akustické housle

Tento diskontní produkt Stagg VN 1/2 Natural Akustické od známé společnosti Stagg snadno získáte právě teď v bezva akci! Zboží pořídíte teď u nás za 2 390 Kč. EAN: 5414428132338
Stagg VN 1/2 Natural
Ověřit dostupnost
Značka: Stagg
2 390
Popis produktu

Housle poloviční velikosti, které jsou ručně vyráběny zkušenými výrobci houslí podle zažitých tradic a dodávají se spolu s měkkým pouzdrem. Jsou vybaveny vrchní deskou z masivního smrkového dřeva, zkombinovanou s luby a zadní deskou z masivního javorového dřeva. Kromě toho nabízejí javorový krk s hmatníkem z pevného dřeva se zabarvením připomínajícím ebenové dřevo, javorovou kobylku a černý kovový struník se 4 dolaďovači, a černou plastovou opěrku pro bradu a ladící kolíky. Součástí balení je také smyčec a speciální kalafuna.
Velikost: 1/2
Země původu: Čína
Zadní deska a luby: Javor
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Hmatník: Tvrdé dřevo
Set: Ano
Balení obsahuje: Smyčec
Přední deska: Smrk masiv (Solid Spruce)
Typ: Housle
Balení obsahuje: Přenosné pouzdro
Balení obsahuje: Kalafuna
Barva podle výrobce: Natural
Často hledaný kus Stagg VN 1/2 Natural Akustické máte možnost dostat rovněž tu na stránkách ve známé kategorii housle! Vyberte si ještě další zboží z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Mrkněte také na více kvalitních produktů od výrobce Stagg. Najdete je níže na této stránce.