dobrakytara.cz

RME Babyface Pro FS

Tento zlevněný produkt RME Babyface Pro FS od výrobce s mnohaletou tradicí RME pohodlně seženete v naší nabídce trvale výhodně! Nyní můžete mít za 18 690 Kč. EAN: 4260123363253
RME Babyface Pro FS
Ověřit dostupnost
Značka: RME
18 690
Popis produktu

24-kanálové profesionální USB 2.0 audio rozhraní společnosti RME. Špičkové přenosné zařízení disponuje hliníkovou konstrukcí a analogovými/digitálními obvody. Nabízí inovativní technologie pro úsporu energie, vynikající věrnost zvuku, nízkou úroveň šumu a zkreslení.

Babyface Pro FS přináší vylepšení oproti předchozím modelům: +19 / +4 dBu přepínač ve spodní části pro přímé snížení výstupní úrovně – zlepšuje SNR při použití citlivých aktivních monitorech, eliminuje zkreslení/přetížení a udržuje 0 dB úroveň faderů TotalMix FX. SteadyClock FS obvod zajišťuje nižší hladinu jitter a eliminování jitter. Sluchátkový výstup s 3,5 mm jack konektorem nabízí výkon od 70 mW do 90 mW. THD obou sluchátkových výstupů je lepší o 10 dB. Převodník je vybaven stejnými operačními zesilovači – op-amps jako převodník ADI-2 Pro. Výstupní impedance 3,5 mm jack konektoru sluchátek je 0,1 Ohm. SNR mikrofonních vstupů je 113,7 dB a linkových vstupů 116,3 dB (120 dBA). THD linkových vstupů je lepší o 8 dB. Převodník nabízí nízkou latenci – o 6 samples méně než předchozí model (5 samples AD, 7 samples DA). Všechny vylepšení byly dosažené bez zvýšení spotřeby energie. Zařízení obsahuje K-slot pro ochranu proti krádeži.

Word Clock: Ne
Vstupy nástroje: 2
Linkový výstup (Line-Out): 4
S/PDIF: Ano
ADAT: Ano
AES/EBU: Ne
Fantomové napájení: Ano
Ethernet: Ne
Vzorkovací frekvence: 192 kHz / 24 bit
Linkové vstupy: 4
Typ: Desktop
Mikrofonní vstup: 2
Předzosilovače: 4
MIDI rozhraní: Ano
Adaptér součástí: Ne
USB verze: 2.0
Země původu: Německo
Kompatibilní s: macOS
Kompatibilní s: Windows
Ovládání: Hlasitost
Sluchátkový výstup: Ano
Rozhraní: USB B
Počet kanálů: 4
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: USB kabel
Balení obsahuje: Adaptér
Možná montáž do racku: Ne
USB: Ano