dobrakytara.cz

Rev'it! Pacific 2 H2O Černá 3XL

Výjimečný a žádaný produkt Rev'it! Pacific 2 H2O od kvalitního výrobce Rev'it! pohodlně získáte aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cenově vychází na 1 990 Kč. EAN: 8700001205368
Rev'it! Pacific 2 H2O
Ověřit dostupnost
Značka: Rev'it!
1 990 2 490 Kč Sleva -20%
Popis produktu

Nepromokavá kombinéza určená pro jízdu na motocyklu. Vyrobena je z odolného materiálu se 100% odolností vůči vodě. Prodyšná kombinéza s nastavitelnou konstrukcí je vhodná jako vrchní vrstva na jakýkoliv oděv. Dlouhý diagonální uzávěr v přední části umožňuje snadné oblékání a přístup ke kapsám na oděvech pod kombinézou. Jízda v dešti není oblíbená, ale s kombinézou Pacific 2 H20 bude pohodlnější.
Pohlaví: Pánské
Velikost: 3XL
Barva: Černá
Specifikace materiálu: Polyester
Materiál: Polyester
Homologace: CE certifikováno
Země původu: Čína
Navrženo v: Nizozemí
Věková skupina: Dospělý
Barva podle výrobce: Černá Ve slevě tento produkt Rev'it! Pacific 2 H2O Černá 3XL lze pořídit bezprostředně u nás v rubrice do deště. Najděte si ještě jiné produkty z této sekce jednoduše online! To ale však není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další zboží od výrobce Rev'it!. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Rev'it! svým zákazníkům nabízí kvalitní sortiment !