dobrakytara.cz

Rev'it! Jacket Torque 2 H2O Black/Dark Green L Textilní bunda

Hodně oblíbený produkt Rev'it! Jacket Torque 2 H2O Black/Dark Green L od společnosti Rev'it! máte možnost nakoupit právě teď v naší nabídce se slevou. K sehnání zrovna v akci za 4 999 Kč.
EAN: 8700001334020
Rev'it! Jacket Torque 2 H2O Black/Dark
Ověřit dostupnost
Značka: Rev'it!
4 999
Popis produktu

Oblíbená motorkářská bunda Torque představila městským jezdcům jedinečný styl. Styl oděvu, který byl plně větrán, přišel s odnímatelnou konstrukcí hydratex|Mesh G-liner – víte, aby se voda nedostala dovnitř, když slunce nechce vyjít ven a hrát si – a kovaným karbonovým potiskem. Všechny tyto vlastnosti se přenášejí také do motocyklové bundy Torque 2 H2O.

Změny jako nové detaily, zajímavé kontrasty materiálů a moderní střih již učiní ze stylu novou estetiku. Přidáváme také funkci zachytávání větru za přední zip, aby se minimalizovalo pronikání chladu na tělo. Nastavovací body v pase a na rukou vám umožní přizpůsobit tento ležérní sportovní střih vašemu tělu, pokud to budete potřebovat.

Ať už jedete na příležitostnou jízdu po městě nebo na otočku po periferii, pociťujte lehký vánek a / nebo zůstaňte v suchu s touto motorkářskou bundou.
Klíčové výhody

Lehká
Větraná
Voděodolná

Vlastnosti
Ochrana SEESMART™ CE úrovně 1

Chrániče SEESMART™ nabízejí nejvyšší úroveň flexibility a zároveň vyhovují nárazovým testům EN1621-1:2012 CE úrovně 1 v normálních i horkých (T+) podmínkách. Lehké, vysoce odvětrané a mimořádně agilní chrániče SEESMART™ jsou při jízdě prakticky nepostřehnutelné, přestože jsou schopny vás ochránit v případě nehody. Díky své flexibilní konstrukci tyto chrániče sedí těsně u těla a kopírují vaši anatomii. Umožňuje lépe padnoucí a pohodlnější siluetu motocyklové výbavy; zajišťují, že můžete vypadat stylově a zároveň zůstat chráněni.

Připravena na chránič zad SEESOFT

Kapsa na zádový chránič je šita na míru tak, aby vyhovovala vložce chrániče zad SEESOFT CE-Level 2 typu RV – snadný upgrade pro maximalizaci bezpečnosti.

3D vzduchová síťovina

Konstrukce 3D vzduchové síťoviny je nezbytností pro jezdce, kteří se potřebují ochladit v těch nejteplejších dnech. Vzduch proudí přímo k tělu a pomáhá minimalizovat přehřívání při jízdě v teplejších klimatických podmínkách.

VLASTNOSTI KOMFORTU
Nastavitelnost

Nastavovací popruh v pase
Nastavovací jazýček na horním rameni

Kapsy

Vnitřní kapsa
Dvě kapsy v pase

Vlastnosti

Džínové poutko: Poutko na zadní straně této bundy vám umožňuje připevnit si ji k džínům, což brání bundě v posouvání se: již žádná odhalená záda.
Měkký okraj límce: Pro větší pohodlí je vnitřní strana límce pokryta měkkou látkou.
V-klapka na manžetě

KLIMATICKÁ REGULACE
Voděodolnost
Odnímatelná vložka hydratex®|G-liner

Vodotěsný povlak hydratex®|G-liner se aplikuje na vnitřní stranu vnitřní podšívky oděvu, švy jsou podlepeny, aby se zajistilo, že oděv je voděodolný. Povlak se používá při konstrukci produktů, které vyžadují základní úroveň ochrany za každého počasí. U většiny produktů nelze G-liner odstranit. Nyní jsme však udělali vložku odnímatelnou a v některých případech jsme přidali podšívku ze síťoviny, abychom zabránili přilnutí materiálu k pokožce. To maximalizuje pohodlí při zachování vlastností konstrukce G-liner.

Izolace

Blok větru za předním zipem: Za přední částí je nainstalován panel pro blokování větru.

Větrání

Plně větraná síťovina

OCHRANA V TOMTO PRODUKTU
Ochrana

Připravena na SEESOFT™ CE-level 2 chránič zad: Kapsa na zádový chránič je šita na míru tak, aby vyhovovala vložce chrániče zad SEESOFT™ CE úrovně 2 typu RV – snadný upgrade na maximalizaci bezpečnosti.
SEESMART™ chrániče loktů CE úrovně 1
SEESMART™ chrániče ramen CE-úroveň 1

Materiál vnějšího pláště

Žakárová s&iac