dobrakytara.cz

RCF F 10XR

Tento diskontní výrobek RCF F 10XR od dodavatele zboží RCF je k dostání momentálně za rozumné peníze! V akci za cenu 5 990 Kč. EAN: 8024530016142
RCF F 10XR
Ověřit dostupnost
Značka: RCF
5 990
Popis produktu

10-kanálový mixpult z RCF F série. Mixpult je navržen na základě analogových mixpultů série E a přináší kvalitní zvuk ve vysokém rozlišení. Disponuje kovovou konstrukcí a nabízí vyvážený přenos zvuku od vstupů po výstup. Vybaven je procesorem PRO DSP FX, který obsahuje 16 profesionálních efektů, včetně Reverb efektů (Hall, Room, Plate, Spring), Delay efektů (Mono, Stereo a Multitap), Chorus, Flanger a Echo. Navíc mixpult disponuje USB audio rozhraním pro stereo nahrávání prostřednictvím PC DAW software a přehrávání 2 kanálů.

Napájení: 240V
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ne Výjimečný produkt je k dispozici právě teď na webu umístěný v rubrice analogové mixpulty! Nyní můžete získat zlevněné výrobky z této známé sekce za příznivou cenu. To ale však není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce více kousků od dodavatele RCF. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.