dobrakytara.cz

RCF EVOX 12 CVR Taška na reproduktory

Ve slevě tento produkt RCF EVOX 12 CVR Taška od oblíbené značky RCF můžete nakoupit momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 510 Kč. EAN: 8024530013189
RCF EVOX 12 CVR Taška na
Ověřit dostupnost
Značka: RCF
3 510
Popis produktu

Kvalitní a pevný nylonový povlak pro aktivní ozvučovací systém EVOX 12 z modelové řady EVOX. Povlak je vyroben přesně podle rozměrů systému a je vybaven výřezem pro držáky a logem RCF na přední straně. Povlak chrání ozvučovací systém před mechanickým poškozením, poškrábáním a nepříznivými vlivy počasí. Balení obsahuje povlak pro subwoofer, i povlak pro příslušenství a satelitní reproduktor. Barevné provedení: Black.
Země původu: ItálieŽádaný kousek RCF EVOX 12 CVR Taška dostanete již dnes na našem webu v oblíbené sekci obaly a kufry pro reproboxy a subwoofery. Nyní pořídíte podobné kusy z této rubriky za super ceny! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás více skvělých produktů od výrobce RCF. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Mezi zákazníky oblíbená značka RCF vyrábí top sortiment. za báječnou cenu! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.