dobrakytara.cz

Pro-Ject Wash It 500 ML Čisticí roztok

Povedený produkt Pro-Ject Wash It 500 od výrobce Pro-Ject máte možnost najít u nás právě za super peníze. Nyní pořídíte jen za 900 Kč. EAN: 9120071650117
Pro-Ject Wash It 500 ML Čisticí
Ověřit dostupnost
Značka: Pro-Ject
900
Popis produktu

Wash It: Špičkový ekologický koncentrát na čištění LP desek. Nové složení bylo vyvinuto výhradně společností Pro-Ject.Neobsahuje alkohol, který by mohl poškodit povrch LP desky. Roztok obsahuje pouze stoprocentní ekologické, netoxické a nehořlavé látky.Čištění LP desek je šetrné a velmi důležité.Poznámky k použití:Koncentrát na čištění musí být před použitím zředěn (doporučený poměr je 1:10 až 1:20) demineralizovanou nebo destilovanou vodou. Nikdy nepoužívejte vodu z vodovodu, protože minerály ve vodě z vodovodu zanechávají bílé stopy na povrchu LP desky. Tyto stopy špatně ovlivňují kvalitu zvuku a mohou desku poškodit. Účinnost čištění je možné výrazně zvýšit čistícím kartáčkem. Ještě větší kvalitu čištění lze dosáhnout použitím zahřátého roztoku Wash it. Může se ohřát v mikrovlnné troubě. V případě použití zahřátého Wash it, je dostatečný ředicí poměr 1:20 a teplota může být až 40 stupňů Celsia.Varujeme, že zvyšená teplota roztoku je na vlastní riziko, proto se teplota musí pravidelně kontrolovat, aby nedošlo k vážnému poškození LP desky.Skladování:Wash It lze skladovat déle při doporučených teplotách od 10 do 25 stupňů. Nevystavujte nulovým teplotám.
Země původu: Česká republika
Vhodné pro: LP/EP
Objem: 500 ml
Typ: Čisticí roztok
: 20210317.0
Barva: Transparentní
: 20210609.0
Unikátní a žádaný produkt Pro-Ject Wash It 500 ML je dostupný snadno u nás v oblíbené kategorii čistící prostředky pro lp desky! Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této rubriky za super cenu.