Northwave Celsius XC Arctic GTX Black 43.5

Zlevněný výrobek Northwave Celsius XC Arctic GTX od kvalitní značky Northwave můžete získat v naší internetové nabídce opravdu levně. Cena již od 5 190 Kč. EAN: 8030819163186
Northwave Celsius XC Arctic GTX
Značka: Northwave
5 190 Dostupnost: SKLADEM 6 999 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Přenos síly je dán podrážkou Jaws Carbon Reinforced s indexem tuhosti 8.0 a nášlapnou patou z přírodní pryže pro extrémní přilnavost na jakémkoli povrchu.
Svršek má překrytou konstrukci, která obepíná chodidlo bez jakéhokoli tlakového bodu, pomáhá přenést každý watt výkonu a eliminuje rozptyl energie. Výztuhy TPU navíc zajišťují 360° strategickou ochranu podél celého svršku.
Jednoduchý a rovnoměrný systém zapínání zaručuje otočný ovladač SLW2, jediný s krokovým uvolňováním, který umožňuje milimetrové nastavení boty rychlým a intuitivním způsobem.
Kotníkový límec Easyfit Climaflex kombinuje extrémní flexibilitu membrány Gore-Tex Rattler® s vysokou tepelnou izolací z neoprenu, která poskytuje mobilitu a ochranu.
Obepnutí a polohování paty jsou zaručeny anatomickým sedlem a pevnou tepelně tvarovanou výztuhou a stélka Arctic 4Layer z Eva+Aluminium+Eva+Pile zaručuje výbornou tepelnou izolaci.
360° reflexní prvky zajišťují vynikající viditelnost na cestě pro vaši bezpečnost.

Technologie

Gore – Tex®
X-dial

Povětrnostní podmínky

Chladno
Deštivě
Větrno

Barva podle výrobce: Černá
Barva: Černá
Země původu: Čína
Pohlaví: Pánské
Velikost EU: 43,5
Velikost UK: 9,75
Velikost US: 10,75
Technologie: Gore-Tex
Technologie: X-dial
Použití pro: Silniční