Nexx X.R3R Plain Black MT M Přilba

Tento diskontní produkt Nexx X.R3R Plain Black od kvalitní značky Nexx jednoduše pořídíte právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu. Cena již od 11 490 Kč. EAN: 5600427098632
Nexx X.R3R Plain Black
Značka: Nexx
11 490 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Limitovaná edice na 20. výročí.
PŘIPRAVENA NA ZÁVODY

Nekompromisně sportovní, s působivým designem a špičkovou technologií přenesenou z moderního moto sportu. X.R3R vás nezklame, pokud jde o nejnáročnější podmínky a emoce na závodní dráze.

CÍTIT RYCHLOST

V motocyklových závodech je klíčem rychlost a aerodynamika hraje rozhodující roli – protože každý kilometr za hodinu navíc může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a prohrou. Aerodynamicky optimalizovaný design lehké skořepiny snižuje odpor vzduchu, ale také optimalizuje proudění vzduchu k ochlazení interiéru.

ROZDÍL MEZI VIRTUÁLEM A REALITOU

Značné úsilí bylo vynaloženo na zlepšení aerodynamické účinnosti skořápky, štítu, spoilerů a větracích otvorů. Dobrá aerodynamika vyžaduje design aerodynamického tunelu. Testování však začíná prakticky na počítači s virtuální analýzou CFD (Computational Fluid Dynamics). Tyto výsledky jsou následně podpořeny testy ve větrném tunelu v měřítku 1: 1 s motocyklem a silničními testy, které potvrzují aerodynamický výkon přilby v různých úhlech a jízdních polohách.

EFEKTIVNOST A VÝKON

Aerodynamická helma, která se zaměřuje na rychlost, zlepšuje ventilaci a přidává množství bezpečnostních prvků. Každý detail v designu vnějšího pláště a vnějších komponentů jsou navrženy tak, aby snížily odpor vzduchu a zajistili maximální účinnost. Zároveň se snižuje odpor vzduchu, optimalizuje se proudění vzduchu k ochlazení interiéru. Vzduch je specificky veden přes horní a boční otvor směrem dozadu, kde zvyšuje účinnost nové koncepce závodního spoileru.

PRODLOUŽENÍ ZADNÍ SPOILER

Pro zvýšení stability při vysokých rychlostech je možné přidat průsvitný závodní spoiler. Přídavné rozšíření zadního spoileru má odlamovací design pro maximální bezpečnost.

CÍTIT SE LEHKO

Nový X-PRO karbon s 3K karbonovými tkaninami, navržený pro elitní motocyklisty, je o 10 % lehčí než ostatní karbonové pláště a nabízí vyšší tuhost a maximální pevnost.
Vysoký obsah vláken (≥ 60 %) maximalizuje mechanické vlastnosti kompozitního pláště, zatímco rozložení vláken zaručuje rovnoměrnou pevnost ve všech směrech spolu s vynikajícím vzhledem. Vše, co byste očekávali od jedné z nejpokročilejších technologií přileb z karbonových vláken vůbec.

0 – 160 KM / H = 0 GR

Komplexní aerodynamická koncepce modelu X.R3R je navržena tak, aby maximalizovala jeho výkon s 0 dynamickou hmotností při 160 km / h.

CÍTIT SE SVĚŽE

Poslední věc, které byste se na trati měli věnovat, je teplo na hlavě. Vynikající ventilační systém podporuje proudění vzduchu přes helmu zepředu dozadu. Díky šesti přívodem vzduchu a čtyřem výstupem na ventilaci můžete mít plnou kontrolu nad tím, kolik vzduchu proudí přes přilbu, abyste si udrželi hlavu co nejchladnější pod tlakem jízdy na dráze.

VENTILAČNÍ SYSTÉM BRADY

Prodloužený tvar průduchu na bradě pomáhá nasát více vzduchu s účinným systémem kanálů na rozptýlení čerstvého vzduchu přes průzor a oblasti obličeje. Ve spodní části je zakomponován i přídavný otvor vyrobený z antivibrační gumy, který se dá jednoduše otevírat a zavírat pomocí spínače z interiéru.

LÁTKA X-MART

Všechny části podšívky, včetně oblasti krku, jsou odnímatelné, omyvatelné a s technologií X-Mart Dry – speciální tkanina jemná na dotek, která vám pomáhá zůstat v chladu, suchu a pohodlí s rychlostí schnutí, která je dvakrát rychlejší než běžná bavlna.

CÍTIT&