dobrakytara.cz

MusicNomad MN102 Guitar Wax

Kvalitní a levný výrobek MusicNomad MN102 Guitar Wax od výrobce s dlouholetou historií MusicNomad najdete na našich stránkách teď za akční cenu! V současnosti pořídíte za cenu 330 Kč. EAN: 0857047002029
MusicNomad MN102 Guitar Wax
Popis produktu

Kytarový bílý vosk. Je vyroben z brazilské Carnauby a slouží k ochraně nástroje před vlhkostí, potem, solí a prachem. Dokáže opravit malé nedokonalosti na povrchu nástroje a obnovuje lesk, hloubku a čistotu povrchové úpravy. Obsahuje UV ochranné látky a akusticky neovlivňuje přirozený zvuk nástroje. Vosk má příjemnou vůni, neobsahuje abraziva a láhev je 100% PET. Obsah: 120 ml.
Země původu: Čína Žádaný produkt MusicNomad MN102 Guitar Wax jde získat zrovna tu na našich stránkách zařazený v rubrice kytarová kosmetika. Prozkoumejte ještě jiné produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu! Populární značka MusicNomad vás a vaše blízké obohatí o špičkové zboží. za opravdu výhodné peníze! To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce však také další kousky od výrobce MusicNomad. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.