dobrakytara.cz

Meade Instruments Polaris 114 mm EQ Teleskop

Zlevněný kus Meade Instruments Polaris 114 mm od známé kvalitní značky Meade Instruments pohodlně získáte tady teď skutečně levně! Výhodně teď u nás za 5 490 Kč. EAN: 0643824208827
Meade Instruments Polaris 114
Popis produktu

Objevte vesmír pomocí Newtonova teleskopu, který je dodáván se vším, co potřebujete k pozorování krás noční oblohy. Teleskop disponuje 114 mm (4,5 „) reflektorem, který poskytuje jasný a detailní obraz. Teleskop je vybaven stabilním uchycením s pomalým ovládáním pohybu, které usnadňuje sledování nebeských objektů, když se pohybují po noční obloze. Dodává se s 3 okuláry, které poskytují nízké, střední a vysoké zvětšení pro sledování široké škály objektů. Hledáček s červenou tečkou, pomáhá lokalizovat objekty, které chcete sledovat.
Součástí balení je speciální astronomický software na DVD, který je kompatibilní s operačním systémem Windows. Ve své databázi nabízí přes 10 000 nebeských objektů jako hvězdy, planety, galaxie, mlhoviny a další. Můžete si vytisknout mapy noční oblohy, nebo naplánovat vaše budoucí pozorování.
Země původu: Čína
Barva: Modrá
Průměr objektivu: 114 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 1000 mm
Typ aktivity: Astronómie
Typ: Reflector Telescope
Hmotnost: 1012 g
Tento výjimečný produkt Meade Instruments Polaris 114 mm EQ Teleskop máte možnost pořídit ještě tu na stránkách zařazený v sekci teleskopy. Nyní pořídíte jiné kusy z naší sekce za outletovou cenu! Známá značka Meade Instruments pro své zákazníky dodává prvotřídní sortiment za super peníze. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.