dobrakytara.cz

Levenhuk Zeno Vizor H3 Lupa

Výjimečný a žádaný produkt Levenhuk Zeno Vizor H3 od známého dodavatele Levenhuk snadno naleznete u nás teď za parádní cenu! Cena již od 489 Kč. EAN: 0611901504841
Levenhuk Zeno Vizor H3
Ověřit dostupnost
Značka: Levenhuk
489
Popis produktu

Náhlavní lupa. Lupa má vyměnitelné čočky a rozsah zvětšení čoček se pohybuje v rozsahu 1,2x–3,5x. V případě potřeby lze čočky kombinovat do párů. Lupa je vybavena integrovaným LED osvětlením, které nabízí dostatečný jas k nasvícení pracovní plochy i v úplné tmě. K hlavě se upevňuje pomocí čelenky, díky čemuž máte zcela volné obě ruce. Můžete vyšívat, pracovat s drobným písmem, pájet tištěné spoje nebo pracovat s trojrozměrnými modely. Všechny čočky jsou vyrobeny z kvalitního optického plastu. Nezkreslují barvy a drobné detaily a umožňují vám spatřit na pozorovaných předmětech ostré kontury. Osvětlení je napájeno bateriemi AAA. Hmotnost: 0,5 kg. Souprava obsahuje: náhlavní lupu, přídavné čočky – 2 ks (předinstalované), baterie AAA – 2 ks, návod k použití a záruční list.
Země původu: Čína Designový výrobek Levenhuk Zeno Vizor H3 Lupa seženete ještě na našich stránkách umístěný v rubrice lupy. Najděte si parádní výrobky z této kategorie ve výprodejové akci! Populární značka Levenhuk dlouhodobě prodává prvotřídní zboží. za skutečně nízé ceny! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!