dobrakytara.cz

Levenhuk Rainbow 8×25 Dalekohled

Tento nejprodávanější výrobek Levenhuk Rainbow 8x25 Dalekohled značky Levenhuk jednoduše získáte aktuálně na webu ve výhodné akci! V akci od 1 590 Kč. EAN: 0611901510026
Levenhuk Rainbow 8x25 Dalekohled
Ověřit dostupnost
Značka: Levenhuk
1 590
Popis produktu

Binokulární dalekohled. Trieder je vybaven kvalitní optikou vyrobenou z optického skla BaK-4. Toto sklo má vysoký index lomu – proto je výsledný obraz vždy tak ostrý a čistý. Hranoly a čočky jsou pokryty několikanásobnou antireflexní vrstvou, díky čemuž je produkovaný obraz ještě jasnější a kontrastnější. Model se dodává s praktickým kufříkem pro uložení a přepravu, popruhem k zavěšení kolem krku a čisticí utěrkou. Stylový vzhled triedru dále dotváří krásná a moderní balicí krabice. Zvětšení: 8x. Průměr čoček objektivu: 25 mm. Hmotnost: 0,4 kg. Barebné provedení: Black Tie.
Země původu: Čína
Barva: Černá
Zvětšení: 8x
Typ: Dalekohled
Průměr objektivu: 25 mm
Hmotnost: 400 g
Průměr výstupní pupily: 3,1 mm
Šířka zorného pole na 1000 m: 133 m
Zorné pole: 7,6°
Očnice: TwistUp
Oční reliéf: 10,1 mm
Typ aktivity: Cestování Tento kvalitní a žádaný kousek Levenhuk Rainbow 8×25 Dalekohled je k dispozici bezstarostně tady u nás v sekci dalekohledy! Nyní si můžete koupit oblíbené produkty z této známé kategorie za skvělou cenu! To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce najdete více kousků od výrobce Levenhuk. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Levenhuk vás obohatí o skvělé produkty. se zárukou dlouhé životnosti.