dobrakytara.cz

Levenhuk LabZZ M2 Mikroskop

Tento akční produkt Levenhuk LabZZ M2 Mikroskop od dodavatele s dobrým jménem Levenhuk lze sehnat aktuálně za nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 729 Kč. EAN: 0611901505428
Levenhuk LabZZ M2 Mikroskop
Ověřit dostupnost
Značka: Levenhuk
729
Popis produktu

Dětský mikroskop včetně pokusné sady. Mikroskop má revolverový nosič vybavený třemi objektivy. Objektivy se dodávají předinstalované. Umožňují získat několik pevných hodnot zvětšení v rozsahu 100x – 900x. Světelný zdroj se nachází pod stolkem. Můžete si vybrat zrcátko nebo žárovku – osvětlovací jednotka se otáčí kolem své osy. Pracovní stolek je vybaven dvěma speciálními kovovými držáky pro upevnění preparátů. Zaostření se provádí pomocí samostatného šroubu. Osvětlení je napájeno z baterií (nejsou součástí balení). Tělo je lehké, vyrobené z odolného plastu. Obsah balení: mikroskop, okulár, pipeta, hotové preparáty (3 ks), čistá sklíčka (3 ks), krycí sklíčka (6 ks), samolepicí etikety na preparáty (6 ks), lepidlo, mořská sůl, lahvička s vajíčky žábronožky, líheň pro žábronožky, stěrka, skalpel a palička.
Země původu: Čína
Typ: Mikroskop Tento výjimečný kousek Levenhuk LabZZ M2 Mikroskop lze koupit zrovna tu na webu v populární rubrice mikroskopy. Nyní získáte zlevněné kousky z této známé sekce za nejlepší ceny. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další prověřené kousky od dodavatele Levenhuk. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Levenhuk vyrábí vynikající výrobky.! Udělejte radost sami sobě.