dobrakytara.cz

Levenhuk Atom 10×25 Dalekohled

Tento levný kus Levenhuk Atom 10x25 Dalekohled s pečetí kvality od značky Levenhuk lze sehnat u nás téměř zdarma. Právě teď za cenu 669 Kč. EAN: 0611901509549
Levenhuk Atom 10x25 Dalekohled
Ověřit dostupnost
Značka: Levenhuk
669
Popis produktu

Binokulární dalekohled. Optika se všemi aktivními plochami pokrytými antireflexní vrstvou, zajišťuje jasný a křišťálově čistý obraz. Robustní plášť je potažený reliéfním pogumováním, které triedr chrání před poškozením. Optická konstrukce tohoto modelu je založena na využití střechových hranolů, výsledkem čeho je vynikající výkon a velmi kompaktní rozměry. 10x zvětšení umožňuje studovat detaily i u výrazně vzdálených objektů. Obraz získaný během pozorování je ostrý a kontrastní s živými a jasnými barvami. Design má uživateli zajistit co nejvyšší pohodlí při pozorování: můžete si nastavit mezipupilární vzdálenost, na triedru je mechanismus dioptrické korekce a okuláry jsou vybaveny očnicemi vyrobenými z měkké pryže. Pogumovaný plášť chrání vnitřní části přístroje před prachem, nečistotami a vlhkostí. Díky reliéfnímu povrchu pláště vám triedr nevyklouzne z ruky. Hmotnost: 0,34 kg. Obsah soupravy: dalekohled, závěsný řemen, čistící utěrka, pouzdro, návod k použití a záruční list.
Země původu: Čína
Barva: Černá
Zvětšení: 10x
Typ: Dalekohled
Průměr objektivu: 25 mm
Hmotnost: 340 g
Šířka zorného pole na 1000 m: 96 m
Zorné pole: 5,7°
Očnice: Guma
Oční reliéf: 11 mm
Typ aktivity: Cestování
Velmi žádaný kousek můžete získat jednoduše na našem webu zařazený v kategorii dalekohledy! Nyní si můžete vybrat unikátní zboží z této oblíbené sekce za internetové ceny. Naše nabídka je široká, u nás najdete více skvělých produktů od značky Levenhuk. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známá značka Levenhuk pro své zákazníky dodává špičkové výrobky. za super peníze. Nakupujte, dokud je zboží sladem!