dobrakytara.cz

Lansky MEDGE1 Master's Edge

Tento skvělý kousek Lansky MEDGE1 Master's Edge od skvělého výrobce Lansky lze koupit aktuálně na webu za rozumné peníze. Výhodně za super cenu 1 590 Kč. EAN: 0080999020142
Lansky MEDGE1 Master's Edge
Ověřit dostupnost
Značka: Lansky
1 590
Popis produktu

Brusná sada vhodná pro úpravu kuchyňských nebo loveckých nožů s hladkým, ale i zoubkovaným ostřím. Obsahuje dvě keramické brusné tyče se zrnitostí 800 Grit vhodné pro ostření čepelí, dvě keramické brusné tyče se zrnitostí 1000 Grit určené pro leštění a doostřování a trojúhelníkovou keramickou tyčku sloužící k ostření zoubkovaných nožů nebo rybářských háčků. Kromě toho nabízí i praktický plastový podstavec s protiskluzovou úpravou a odkládacím prostorem pro tyčky. Na podstavci je možné zvolit úhel broušení 17 °, 20 ° nebo 25 °. Úhel 17 ° je vhodný k broušení filetovacích nožů. Úhel 20 ° je běžně používaný úhel při úpravě kuchyňských nožů a nožů speciálně určených ke krájení. Úhel 25 ° se skvěle hodí na broušení většiny nožů a zajišťuje dlouhotrvající ostrou hranu.
Země původu: Čína
: 20210203.0Hodně oblíbený produkt máte možnost koupit také tady na našich stránkách zařazený v sekci pouzdra a příslušenství k nožům! Vyhledejte si zcela nové produkty ve zmiňované rubrice za parádní cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další zboží od výrobce Lansky. Výběr toho nejlepšího najdete níže.