dobrakytara.cz

Lansky LKDMD 4-Stone Deluxe Diamond System

Exkluzivní výrobek Lansky LKDMD 4-Stone Deluxe Diamond od značky s dlouholetou tradicí Lansky můžete pořídit u nás teď opravdu výhodně. Akční ceny od 3 090 Kč. EAN: 0080999057001
Lansky LKDMD 4-Stone Deluxe Diamond
Ověřit dostupnost
Značka: Lansky
3 090
Popis produktu

Profesionální brusná sada obsahující 4 diamantové brusné kameny. Její předností je systém přednastavených úhlů, který umožňuje uživateli zvolit vybraný úhel ostření a udržet si ho. Zaručuje tak úhlovou konzistenci. Úhel 17 ° je vhodný k broušení břitev nebo filetovacích nožů. Úhel 20 ° je běžně používaný úhel při úpravě kuchyňských nožů a nožů speciálně určených ke krájení. Úhel 25 ° se skvěle hodí na broušení většiny nožů a zajišťuje dlouhotrvající ostrou hranu. Je vhodný i pro úpravu loveckých a outdoorových nožů. Úhel 30 ° je vynikající úhel určen pro úpravu pracovních nožů. Brusná sada obsahuje extra hrubý kámen (zrnitost 70 Grit) vhodný pro reprofilaci ostří a úpravu poškozených hran, hrubý kámen (zrnitost 120 Grit) pro úpravu hran, středně hrubý kámen (zrnitost 280 Grit) vhodný pro ostření a broušení tupých hran a jemný kámen ( zrnitost 600 Grit) ideální na leštění a finišování už nabroušených hran. Dále nabízí olej na broušení, speciální svorku na úchyt nože a 4 vodící tyčky.
Země původu: Čína
: 20210325.0
: 20210412.0
Super produkt Lansky LKDMD 4-Stone Deluxe Diamond lze zakoupit právě tady na našich stránkách v oblíbené rubrice pouzdra a příslušenství k nožům. Nyní pořídíte podobné zboží ve zmíněné kategorii za outletovou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Lansky má top zboží. za parádní cenu! A to ještě není vše. To ale není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další skvělé zboží od dodavatele Lansky. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.