dobrakytara.cz

Korg Pitchblack Mini Černá

Hodně povedený produkt Korg Pitchblack Mini Černá od společnosti se zárukou kvality Korg seženete ještě dnes téměř zdarma! Nyní pořídíte za super cenu 1 490 Kč. EAN: 4959112147270
Korg Pitchblack Mini Černá
Ověřit dostupnost
Značka: Korg
1 490
Popis produktu

Chromatická pedálová ladička určená pro kytary a baskytary. Díky jejím malým rozměrům je praktická a najde se pro ni místo i na přeplněných pedalboardech. Disponuje velkým a kontrastním displejem se snadno čitelnými názvy tónů. Má tři druhy ladění (regular, strobe, half-strobe), nastavitelnou kalibraci a ultra vysokou přesnost ladění (+/- 0,1 centu). Ladička je 100% true bypass. Možnost napájení pomocí baterie nebo 9 V DC adaptéru, který není součástí balení. Rozměry: 45 x 93 x 44 mm. Hmotnost: 0,12 kg.
Země původu: Vietnam
Frekvenční pásmo: 436 – 445 Hz
Typ: Pedal
Adaptér součástí: Ne
True bypass: Ano
Provoz na baterie: Ano
Barva: Černá
Barva podle výrobce: Černá
Napájení: Adaptér nebo Baterie
Typ baterie: CR2032/3V
Oblíbený a akční kus Korg Pitchblack Mini Černá máte možnost koupit přímo na webu ve známé sekci pedálové ladičky. Vyberte si nové produkty ze zmíněné rubriky za skvělou cenu! Populární značka Korg pro vás vyrábí vynikající výrobky ! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás další zboží od dodavatele Korg. Najdete je níže na této stránce.