dobrakytara.cz

Janod Confetti Accordion Červená Knoflíkový akordeon

Často hledaný kus Janod Confetti Accordion Červená od skvělého výrobce Janod máte možnost získat momentálně v naši nabídce trvale výhodně! Akční cena 1 059 Kč. EAN: 3700217376208
Janod Confetti Accordion Červená
Ověřit dostupnost
Značka: Janod
1 059
Popis produktu

Dětský akordeon vhodný pro děti od 3 do 8 let, je jako stvořený pro začínající hudebníky. Akordeon má 7 zvukových kláves a 2 klávesy na změnu tóniny. Třetí tlačítko je bez vydávání zvuky na „sfouknutí“ roztaženého akordeonu bez vydání tónu. Nástroje podporují rozvoj hudebního cítění a smyslu pro rytmus vašich ratolestí, a díky jejich rozmanitosti celé vaší rodince určitě nabídnou hodiny plné zábavy. Rozměry: 17 x 10 x 18,5 cm. Vyrobeno v červeném barevném provedení.
Počet basů: Ostatní
Počet kláves: Ostatní
Barva: Červená
Země původu: Čína
Pouzdro/kufr v ceně: Ne
Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
Barva podle výrobce: Červená
Použití: Klávesové nástroje pro děti Akční výrobek můžete sehnat právě nyní tady na stránkách umístěný v sekci knoflíkové akordeony. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této rubriky ve výhodné akci. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se taky na více skvělých kousků od značky Janod. Výběr toho nejlepšího najdete níže. U zákazníků oblíbená značka Janod má k dispozici špičkový sortiment. za neuvěřitelně výhodnou cenu! Podívejte se sami.