dobrakytara.cz

Ibanez GSRM20B-WNF Walnut Flat

Tento kvalitní a žádaný výrobek Ibanez GSRM20B-WNF Walnut Flat s osvědčenou značkou Ibanez najdete tady a teď za super peníze! Nyní lze objednat jen za 5 190 Kč. EAN: 4515276694540
Ibanez GSRM20B-WNF Walnut Flat
Ověřit dostupnost
Značka: Ibanez
5 190
Popis produktu

Elektrická baskytara ze série miKro. Tělo tohoto nástroje bylo vyrobeno z mahagonu. Šroubovaný krk má menzuru 726 mm a na jeho výrobu byl použit javor. Hmatník nástroje je vyroben z palisandru, má 22 medium pražců a jeho rádius je 305 mm. Baskytara disponuje kobylkou typu B10. Nultý pražec má šířku 38 mm. Kytara je osazena pasivními snímači Std. P neck u krku a Std. J bridge při kobylce, které se ovládají pomocí potenciometrů tone. Jednotlivé snímače mají vlastní potenciometry volume. Baskytara je díky menším rozměrům vhodná pro mladé hráče nebo na cesty. Barevné provedení: Walnut Flat.
Barva: Natural
Hardware: Černá
Ladící mechanika: Ibanez
Konfigurace snímačů: SS
Počet pražců: 22
Krk: Javor
Hmatník: Palisandr
Povrchová úprava: Matné
Snímače: 1x Ibanez Std. J , 1x Ibanez Std. P
Země původu: Čína
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Tělo: Mahagon
Barva podle výrobce: Walnut Flat
Rádius hmatníku: 12″
Elektronika: Pasivní
Typ: Modern Bass
Velikost pražců: Medium
Menzura (mm): 726.0
Šířka nultého pražce (mm): 38.0
Ovládání: Hlasitost
Ovládání: Tónová clona
Počet strun: 4
Série: GSRM Series Tento výjimečný produkt Ibanez GSRM20B-WNF Walnut Flat naleznete rovnou tu na našich stránkách v populární kategorii 4-strunné baskytary! Podívejte se na akční produkty ve zmiňované kategorii v akci. Přední dodavatel Ibanez vám poskytuje prvotřídní sortiment.! Vždyť to vidíte sami.