dobrakytara.cz

Helly Hansen Aegir Ocean Trousers Alert Red XL

Nový produkt Helly Hansen Aegir Ocean Trousers Alert Red od naší známé značky Helly Hansen snadno získáte zde za zcela nejnižší cenu. V akci od 14 690 Kč. EAN: 7040055775938
Helly Hansen Aegir Ocean Trousers
Ověřit dostupnost
Značka: Helly Hansen
14 690 15 790 Kč Sleva -6%
Popis produktu

Offshore pánské kalhoty s laclem pro maximální ochranu před nepřízní počasí. Pánské kalhoty s laclem a kšandami odolávají v bouřkách a nabízejí dlouhotrvající ochranu do vln i při kontaktu s loďním vybavením. Odlehčené a odolné kalhoty mají zesílený sed a kolena. 5-vrstvá tkanina Helly Tech® je voděodolná, větruodolná, prodyšná, s plně podlepenými švy. Horní část (lacl) nabízí dvojitou bouřkovou klopu, voděodolné obousměrné zipy a fleecem vypodšívkované hlavní kapsy. Lehce nastavitelné šle a spodek nohavic.
Velikost: XL
Barva: Červená
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Alert Red
Pohlaví: Pánské
Typ aktivity: Plachtění
Materiál: Helly Tech® Professional
Specifikace materiálu: Vnější strana: Polyamid
Specifikace materiálu: Vnitřní strana: Polyuretan
Série: Aegir
Vodní sloupec: 20000 mm
Věková skupina: Dospělý
: 20210607.0
: 20210302.0
Tento unikátní produkt Helly Hansen Aegir Ocean Trousers Alert Red XL můžete získat jednoduše tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii jachtařské oblečení! Máme pro vás zlevněné zboží z této známé sekce za báječnou cenu! To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce další zboží značky Helly Hansen. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.