dobrakytara.cz

Headbanger Lures Shad Suspending Coward 16 cm 29 g

Hodně prodávaný výrobek Headbanger Lures Shad Suspending Coward 16 cm od výrobce Headbanger Lures jednoduše najdete zde skutečně výhodně! Akční cena od 510 Kč. EAN: 0819521022572
Headbanger Lures Shad Suspending Coward
Popis produktu

Vláčecí návnada na ryby. Kombinace nerovnoměrných a vyhýbavých pohybů s neodolatelnými vlastnostmi pevné, vyměnitelné ocasní lopatky, která vám poskytne úžasnou akci a vydráždí i letargické ryby. Headbanger Shad 16 cm pracuje dobře nejen při jednoduchém vláčení, ale vyniká při vláčení s pauzami a záškuby. Je k dispozici ve třech různých provedeních vzhledem k různé hloubce a stylu rybolovu, je určena především na lov štiky, okouna jakož i candáta, sivenů nebo pstruhů. Návnada je vybavena kuličkami různých velikostí, které pomáhají zaujmout rybu i zvukem. Je bezolovnatá a vnitřní závaží a kuličky jsou vyrobeny z nerezavějící oceli. Návnada má vyměnitelné ocasy. Ocas je snadno vyměnitelný otáčením proti směru hodinových ručiček. Dva menší kolíky drží ocas na svém místě a při používání zabraňují jeho kroucení mimo svou pozici.
 

Návnada je bezolovnatá a vnitřní závaží a kuličky jsou vyrobeny z nerezavějící oceli.
Headbanger Shad je vybaven dvěma prvotřídními trojháčky VMC 9655 PS, # 2 vpředu, # 4 vzadu.
Návnada má vyměnitelné ocasy.
Hmotnost: 29 g.
Hloubka rybolovu: 1,5 – 2,5 m.
Rychlost vláčení: 1,3 m/s.
Délka: 16 cm.

Barva podle výrobce: Coward
Velikost háčku: # 2
Velikost háčku: # 4
Délka (cm): 16.0
Hmotnost (g): 29.0
Navrženo v: Švédsko
Země původu: Čína
Série: Shad
Varianta: Vyvážené
Počet v balení (ks): 1
Délka: 16 cm
Hmotnost: 29 g
Tento oblíbený produkt je dostupný rovnou u nás v populární rubrice návnady. Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z této rubriky za zcela nejnižší cenu. Tato značka Headbanger Lures pro své zákazníky nabízí prvotřídní sortiment za extra ceny! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!