dobrakytara.cz

Headbanger Lures Shad Floating Coward

Hodně žádaný výrobek Headbanger Lures Shad Floating od společnosti s výborným jménem Headbanger Lures jde získat zrovna dneska skutečně výhodně! Nyní nakoupíte za 510 Kč. EAN: 0819521022497
Headbanger Lures Shad Floating
Popis produktu

Vláčecí návnada na ryby. Kombinace nerovnoměrných a vyhýbavých pohybů s neodolatelnými vlastnostmi pevné, vyměnitelné ocasní lopatky, která vám poskytne úžasnou akci a vydráždí i letargické ryby. Headbanger Shad 16 cm pracuje dobře nejen při jednoduchém vláčení, ale vyniká při vláčení s pauzami a záškuby. Je k dispozici ve třech různých provedeních vzhledem k různé hloubce a stylu rybolovu, je určena především na lov štiky, okouna jakož i candáta, sivenů nebo pstruhů. Návnada je vybavena kuličkami různých velikostí, které pomáhají zaujmout rybu i zvukem. Je bezolovnatá a vnitřní závaží a kuličky jsou vyrobeny z nerezavějící oceli. Návnada má vyměnitelné ocasy. Ocas je snadno vyměnitelný otáčením proti směru hodinových ručiček. Dva menší kolíky drží ocas na svém místě a při používání zabraňují jeho kroucení mimo svou pozici.
 

Návnada je bezolovnatá a vnitřní závaží a kuličky jsou vyrobeny z nerezavějící oceli.
Headbanger Shad je vybaven dvěma prvotřídními trojháčky VMC 9655 PS, # 2 vpředu, # 4 vzadu.
Návnada má vyměnitelné ocasy.
Hmotnost: 26 g.
Hloubka rybolovu: 0 – 1,5 m.
Rychlost vláčení: 1,3 m/s.
Délka: 16 cm.

Barva podle výrobce: Coward
Velikost háčku: # 2
Velikost háčku: # 4
Délka (cm): 16.0
Hmotnost (g): 26.0
Navrženo v: Švédsko
Země původu: Čína
Série: Shad
Varianta: Plovoucí
Nejprodávanější produkt máte možnost nakoupit nyní tu na webu v populární kategorii návnady! Nyní koupíte ještě další kusy z této rubriky za příznivou cenu! Dodavatel Headbanger Lures má v nabídce kvalitní zboží.!