dobrakytara.cz

Golden Age Project D 2 Vokální dynamický mikrofon

Zcela unikátní produkt Golden Age Project D 2 od výrobce s dlouholetou historií Golden Age Project jde sehnat nyní za extra cenu! Aktuálně v akci od 4 690 Kč. EAN: 8717624850899
Golden Age Project D 2
Popis produktu

Vysoce kvalitní dynamický mikrofon s velkou membránou, který nabízí plný zvuk a výbornou přechodovou odezvu. Jedná se o univerzální mikrofon, který se dobře uplatní v mnoha aplikacích – ve studiu, na pódiu a ve vysílání, při nahrávání mluveného slova / vokálů a nástrojů, jakými jsou basový buben či elektrická basa. Nabízí konzistentní kardioidní směrovou charakteristiku pro nízké zbarvení mimo osu a dobré potlačení nežádoucích zvuků, a výrazný prezenční vrchol soustředěný kolem 5 kHz pro přímý a zřetelný zvuk. Pokud je mikrofon použit v blízké vzdálenosti od zdroje zvuku, díky blízkostnému efektu zvýrazňuje basy v rozmezí 75-300 Hz. To znamená, že výsledný zvuk nástrojů i vokálů zní plnější. Tři přepínače dále umožňují uživateli upravit frekvenční charakteristiku: dva spínače slouží pro výběr dvou různých basových roll-off filtrů a jeden spínač pro snižování reakce ve frekvenčním rozsahu se středem okolo 5 kHz. Vzhledem k tomu, že je mikrofon je vybaven interní protivětrnou ochranou, použití externího pop filtru většinou nebude nutné. Jeho 15,8mm závitový adaptér je kompatibilní s různými stojany.
Přepínač: Ne
Země původu: Čína Tento vynikající výrobek Golden Age Project D lze koupit bez obtíží na stránkách v rubrice vokálové dynamické mikrofony. Nyní najdete unikátní produkty z této kategorie za parádní cenu.