dobrakytara.cz

Gibson SG Standard Eben

Tento kvalitní produkt Gibson SG Standard Eben od značky se skvělou pověstí Gibson snadno získáte zrovna dneska skutečně levně. Nabídky již od 32 490 Kč. EAN: 0711106035826
Gibson SG Standard Eben
Ověřit dostupnost
Značka: Gibson
32 490
Popis produktu

Original CollectionElektrická baskytara ze série Gibson SG Standard. Baskytara přináší ikonický design, legendární zvuk a vynikající pocit při hře. Patří mezi nejpopulárnější nástroje společnosti Gibson. Kratší krk je vhodný nejen pro menší hráče, ale je vyhledáván i pro bohatý základní tón a vynikající zvuk při nahrávání.
Barva: Černá
Země původu: USA
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Barva podle výrobce: Eben
Tělo: Mahagon
Počet strun: 4
Série: Original Collection
Pouzdro/kufr v ceně: Ano Unikátní a oblíbený produkt Gibson SG Standard Eben můžete pořídit prostě tady a teď na našem webu v populární sekci ostatní 4-strunné baskytary! Prozkoumejte ještě ostatní výrobky z této populární sekce za parádní cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Gibson má ve stále nabídkce prvotřídní výrobky . Nabídka platí do vyprodání zásob. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od značky Gibson. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.