dobrakytara.cz

Fishman Ellipse Matrix

Tento akční výrobek Fishman Ellipse Matrix od našeho výrobce Fishman je k sehnání zde nyní levně! V akci za 5 390 Kč. EAN: 0605609106742
Fishman Ellipse Matrix
Ověřit dostupnost
Značka: Fishman
5 390 5 490 Kč Sleva -1%
Popis produktu

Kytarový předzesilovač a snímač určený pro akustické kytary. Fishman Ellipse matrice Blend je kompletním řešením pro elektrické nazvučení akustické kytary. Balení sestává ze špičkového podkobylkového piezo snímače Acoustic Matrix, mikrofonem na husím krku, který zachycuje přirozený zvuk kytarového těla a samotného předzesilovače se sliderem pro Volume a Blend funkcí pro mix signálu ze snímače a mikrofonu. Předzesilovač se instaluje přímo do ozvučnice kytary, kde zároveň poskytuje snadný přístup ke ovládacím prvkům. Systém napájí 9 V baterie s životností až 220 hodin. Model: Narrow s úzkým snímačem. Rozměry: 98 x 105 (průměr) mm. Šířka snímače: 2,3 mm.
Země původu: Čína
Integrovaná ladička: Ne
Provoz na baterie: Ano
Typ baterie: 9V
Snímače: Mic
Snímače: Piezo
Napájení: Baterie Tento výjimečný produkt Fishman Ellipse Matrix lze sehnat pohodlně tady u nás v oblíbené sekci snímače pro akustické kytary. Nyní si můžete vybrat akční kousky ve zmiňované sekci ve slevě! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Máme v nabídce však také další zboží od značky Fishman. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.