ESP LTD Alexi Hexed Sawtooth Purple Fade with Pinstripes

Oblíbený produkt ESP LTD Alexi Hexed Sawtooth Purple Fade od top výrobce ESP LTD jde koupit zrovna dnes v bezva akci! Nyní pořídíte jen za 44 890 Kč. EAN: 0799493276749
ESP LTD Alexi Hexed Sawtooth Purple
Značka: ESP LTD
44 890 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

LTD Alexi Hexed zachycuje podstatu jedné z nejoblíbenějších a nejvlivnějších postav metalové hudby na světě a patří mezi poslední kytary, které navrhl frontman skupin Children of Bodom/Bodom After Midnight Alexi Laiho. LTD Alexi Hexed je dostupná v asymetrickém tvaru V s konstrukcí krk-přes-tělo s menzurou 25,5”. Vyznačuje se třídílným tenkým javorovým krkem ve tvaru U s přírodním saténovým povrchem pro hladkou a rychlou hratelnost, křídly těla z olše a Macassar ebenovým hmatníkem s 24 extra jumbo pražci, pilovými značkami a bočními značkami svítícími ve tmě. Komponenty této vynikající kytary zahrnují ladící mechaniky Grover, kobylku Floyd Rose 1000 s dvojitým uzamykáním, chromový hardware a jeden pasivní snímač EMG HZ F-H2 s ovládáním hlasitosti. Tento keramický snímač s vysokým ziskem nabízí vynikající přednes a čistotu s poutavou odezvou. K dispozici v provedení Purple Fade se světle fialovými jehličkovými proužky, s odpovídající zadní stranou a boky. Obsahuje luxusní pevné pouzdro ESP.
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Země původu: Jižní Korea
Konstrukce: Průběžný
Menzura (mm): 647.0
Tělo: Olše
Krk: 3pc Maple
Hmatník: Eben macasar
Rádius hmatníku: 13,7″
Povrchová úprava: Purpurová
Šířka nultého pražce (mm): 42.0
Nultý pražec: Zamykací
Profil krku: Thin U
Počet pražců: 24
Velikost pražců: Extra Jumbo
Hardware: Chróm
Úchyt na pás: Standard
Ladící mechanika: Grover
Kobylka/tremolo: Floyd Rose 1000
Kobylkový snímač: EMG HZ FH-2
Ovládání: Hlasitost
Struny: D'Addario XL120
Tloušťka: 009″ / 042″
Pouzdro/kufr v ceně: Kufr
Balení obsahuje: Tvrdé pouzdro
Počet strun: 6
Konfigurace snímačů: H
Interpret / Téma: Alexi Laiho
Barva: Fialová
Barva podle výrobce: Purple Fade with Pinstripes
Typ: HardHeavy
Vysoce kvalitní kus jde získat bezprostředně tu na našem webu v sekci elektrické kytary. Nyní můžete najít ještě podobné zboží z této rubriky za akční cenu. Přední výrobce ESP LTD prodává špičkové výrobky. za parádní ceny. Vždyť to vidíte sami.