dobrakytara.cz

Dunlop MXR Super Badass Variac

Výjimečný výrobek Dunlop MXR Super Badass od společnosti s dlouholetou tradicí Dunlop MXR lze sehnat v naší aktuální nabídce za super cenu. Ve skvělé akci za 3 890 Kč. EAN: 0710137094932
Dunlop MXR Super Badass
Ověřit dostupnost
Značka: Dunlop MXR
3 890
Popis produktu

Kytarový pedálový efekt typu fuzz ze série MXR. Nabízí agresivní, přímočarý fuzz tón a možnost změny napětí, čímž lze dosáhnout efektu ''vybíjející se baterie''. Nachází se na něm pedál switch a potenciometry tone, output, variac a gain. Disponuje 6,3 mm vstupem a výstupem. Na předním panelu má také check indikátor. Napájí se pomocí 9 V baterie nebo DC adaptéru, který není součástí balení.
Země původu: USA
Typ: Fuzz
Adaptér součástí: Ne
Provoz na baterie: Ano
Typ baterie: 9V
Napájení: Adaptér nebo BaterieTento akční produkt Dunlop MXR Super Badass lze pořídit bez obtíží tu na našem webu zařazený v kategorii overdrive. Nyní si můžete vybrat akční kousky z této oblíbené rubriky za super ceny. Přední značka Dunlop MXR může nabídnout prvotřídní zboží. za skutečně nízé ceny! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Náš sortiment je široký, mrkněte také na další zboží od dodavatele Dunlop MXR. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.