dobrakytara.cz

DOD Rubberneck

Tento kvalitní produkt DOD Rubberneck od známé společnosti DOD je k sehnání právě nyní na našich stránkách za výborné peníze. Stojí teď u nás 5 290 Kč. EAN: 0691991006210
DOD Rubberneck
Ověřit dostupnost
Značka: DOD
5 290
Popis produktu

Pedálový efekt typu Analog Delay. Přední strana pedálu nabízí kontrolu nad krásným až jeden a půl sekundovým analogovým delaye, množstvím opakování a jejich hlasitosti, spolu s funkcemi tap tempo, přepínáním doby (osminové / tříčtvrteční / čtvrťové) a ocasu (vypnuto / zapnuto / pouze delay) delaye. Dvouúrovňové potenciometry umožňují nezávislou kontrolu nad rychlostí a hloubkou modulace a také gainu a tónové clony. Díky vstupu a výstupu pro efektovou smyčku Rubberneck umožňuje vložit do smyčky jiné efekty, a možnost ovládání na dálku pomocí externího footswitche FS3X. Další funkcí jsou LED diody zobrazující rychlost delaye a zapnutí / vypnutí efektu, které jsou však zároveň potenciometry pro kontrolování pitch sweepu, techniky známé jako rubbernecking. Samozřejmostí je funkce true bypass. Efekt přichází v odolné ocelové konstrukci, a je napájen externím 9V adaptérem (není součástí balení). Rozměry: 122 x 119 x 55 mm, hmostnost: 390 g.
Adaptér součástí: Ne
True bypass: Ano
Typ: Delay
Typ: Pitch Shifter
Země původu: Hongkong
Napájení: Adaptér
: Al/Mn Oblíbený a kvalitní produkt můžete získat taky tu na našem webu v sekci delay! Podívejte se na ještě podobné výrobky z této populární sekce za super cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás také další zboží od dodavatele DOD. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce DOD vám může poskytnout vysoce kvalitní produkty za parádní ceny. Udělejte si radost.