dobrakytara.cz

Delphin Armada Traveler BlackWay 3,6 m 3,0 lb 8 dílů

Hodně oblíbený produkt Delphin Armada Traveler BlackWay 3,6 m 3,0 lb 8 od přední společnosti Delphin máte možnost najít tady teď právě v bezva akci. K sehnání zrovna v akci za 1 663 Kč. EAN: 8586018451116
Delphin Armada Traveler BlackWay 3
Ověřit dostupnost
Značka: Delphin
1 663
Popis produktu

Skvostný teleskopický prut vyšší ligy. To je to, co dostanete koupí prutu Delphin ARMADA v provedení TRAVELER. Příjemná rukojeť zhotovená z kombinace korku a rubber korku výborně padne do ruky. Osazená je roky ověřeným DPS sedlem v elegantní černé barvě. Nevzhledné koncovky běžných teleskopických prutů jsou při pohledu na její ukončení jen nepříjemnou vzpomínkou! Tato rukojeť je totiž ukončena přímo mistrovsky.
Nádherný černý matný blank s dokonalým karbonovým vizuálem rovnocenně doplní tuto excelentní rukojeť. Chování blanku je vyvážené, jako kdyby se nejednalo o teleskop. Jeho bezkonkurenční štíhlost spolu s vyvázanými očky, zlatými detaily a bravurní návazností dílů při rozložení prutu, dodává pocit vizuálu dokonalého děleného prutu. Až při bližším pohledu zjistíte, že se stále díváte na teleskopický prut se všemi jeho výhodami. Snad tou nejnespornější je extrémně malá transportní délka.
Vrhací zátěž: 3,0 lb
Rukojeť: CORK Full Grip/Rubber CORK
Délka: 3,6 m
Délka (m): 3.6
Specifikace materiálu: Uhlíkové vlákno
Počet oček: 7
Počet dílů: 8
Transportní délka: 100 cm
Transportní délka (cm): 100.0
Hmotnost: 315 g
Varianta: Prut
Země původu: Čína
Navrženo v: Slovensko
Série: Armada
Druh prutu: Teleskopické
Počet dílů: 8 dílů
Exkluzivní kus Delphin Armada Traveler BlackWay 3,6 m máte možnost pořídit taky tady a teď na našem webu v kategorii teleskopické pruty. Získejte akční výrobky z naší kategorie za extra cenu! Věhlasný výrobce Delphin vyrábí prvotřídní výrobky. za báječnou cenu!