dobrakytara.cz

Cressi Reaction Pro Yellow/Silver 46/47

Nejprodávanější produkt Cressi Reaction Pro Yellow/Silver od kvalitní značky Cressi je dostupný aktuálně se slevou! Právě nyní za skvělou cenu 1 790 Kč. EAN: 8022983058450
Cressi Reaction Pro Yellow/Silver
Ověřit dostupnost
Značka: Cressi
1 790
Popis produktu

Kvalitní, středně dlouhé botičkové ploutve, speciálně navržené pro dlouhodobé plavání, potápění, začínající freediving a Spearfishing. Listy jsou vyrobeny z extra lehkého a reaktivního polypropylenu. Kromě toho jsou vybaveny tvarovaným rámem ze tří různých materiálů, jejichž vzájemná kombinace zaručuje hladký a silný kop. List vychází plynule z boty a má diferencovanou tloušťku postupně se zužující směrem ke konci. Tím je zajištěn důkladný přenos energie z nohy na list. Komfortní botička je vyrobena z pružné termo gumy zaručující dlouhou životnost a disponují dvojitými bočními lištami s pevnou strukturou a širokou, masivní protiskluzovou podrážkou. Barva: Black/Yellow, Velikost: 46/47 (12/13)
Barva: Černá
Velikost: 46-47
Barva podle výrobce: Yellow/Silver
Barva: Žlutá
Věková skupina: Dospělý
Země původu: Itálie
Pata ploutví: Botičkové
Typ ploutví: Potápěčské
Typ ploutví: Šnorchlovací
Vybrat velikost: 46
Vybrat velikost: 47
Žádaný produkt Cressi Reaction Pro Yellow/Silver 46/47 jde koupit snadno tady u nás zařazený v sekci ploutve. Najděte si akční produkty z této rubriky za výprodejovou cenu! Výrobce Cressi dlouhodobě prodává skvělé výrobky za neuvěřitelně výhodné ceny! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás další prověřené produkty od značky Cressi. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.