dobrakytara.cz

Cressi Reaction Pro Yellow/Silver 36/37

Nejprodávanější produkt Cressi Reaction Pro Yellow/Silver od přední společnosti Cressi je dostupný ještě dnes pořád výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 1 790 Kč. EAN: 8022983058405
Cressi Reaction Pro Yellow/Silver
Ověřit dostupnost
Značka: Cressi
1 790
Popis produktu

Kvalitní, středně dlouhé botičkové ploutve, speciálně navržené pro dlouhodobé plavání, potápění, začínající freediving a Spearfishing. Listy jsou vyrobeny z extra lehkého a reaktivního polypropylenu. Kromě toho jsou vybaveny tvarovaným rámem ze tří různých materiálů, jejichž vzájemná kombinace zaručuje hladký a silný kop. List vychází plynule z boty a má diferencovanou tloušťku postupně se zužující směrem ke konci. Tím je zajištěn důkladný přenos energie z nohy na list. Komfortní botička je vyrobena z pružné termo gumy zaručující dlouhou životnost a disponují dvojitými bočními lištami s pevnou strukturou a širokou, masivní protiskluzovou podrážkou. Barva: Black / Yellow, Velikost: 36/37 (3/4)
Barva: Černá
Velikost: 36-37
Barva podle výrobce: Yellow/Silver
Barva: Žlutá
Věková skupina: Dospělý
Země původu: Itálie
Pata ploutví: Botičkové
Typ ploutví: Potápěčské
Typ ploutví: Šnorchlovací
Vybrat velikost: 36
Vybrat velikost: 37 Velmi žádaný produkt Cressi Reaction Pro Yellow/Silver 36/37 je k sehnání bez obtíží tady a teď na našem webu zařazený v kategorii ploutve. Mrkněte na parádní produkty z této oblíbené sekce za nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Cressi pro své zákazníky nabízí skvělé zboží.. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás další zboží značky Cressi. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.