dobrakytara.cz

Cressi Liberty Triside Black/Black

Tento výjimečný produkt Cressi Liberty Triside Black/Black od výrobce s mnohaletou tradicí Cressi jednoduše můžete sehnat u nás ve slevě! Nyní pořídíte za 1 790 Kč. EAN: 8022983101767
Cressi Liberty Triside Black/Black
Ověřit dostupnost
Značka: Cressi
1 790
Popis produktu

Kvalitní maska ​​vhodná pro potápění a šnorchlování. Vyznačuje se širokou přední mono čočkou a dvěma postranními čočkami, což zaručuje propouštění maximálního množství světla a ničím nerušený panoramatický výhled. Všechna skla jsou temperované pro vyšší jasnost a bezpečnost. Lícnice je vyrobena z měkkého hypoalergenního silikonu pro komfort a výborné těsnění. Stahovací pásek se díky dvěma sponám snadno ovládá i v neoprenových rukavicích. Barevný rám s pěkným sprejovým efektem můžete sladit s ostatním vybavením. Barevné provedení: Silikon: Černá. Rám: Černá.
Velikost: UNI
Věková skupina: Dospělý
Barva rámu: Černá
Barva rámu (podle výrobce): Black/Black
Barva skla: Čirá
Barva skla (podle výrobce): Transparentní
Země původu: Itálie
Typ rámu: Dvouzorníkové
Materiál lícnice: Silikon
Typ masky: Potápěčské
Typ masky: Šnorchlovací
Tvar obličeje: Standardní obličej Levný produkt Cressi Liberty Triside Black/Black lze získat rovněž tady na stránkách v sekci potápěčské masky. Připravili jsme pro vás nové produkty ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu. Tato značka Cressi pro své zákazníky dodává velmi kvalitní produkty. za extra ceny!