dobrakytara.cz

Cressi Action GoPro Clear/Clear

Kvalitní a žádaný výrobek Cressi Action GoPro Clear/Clear od známé značky Cressi lze získat na našich stránkách teď za báječnou cenu. Akční cena 1 690 Kč. EAN: 8022983068336
Cressi Action GoPro Clear/Clear
Ověřit dostupnost
Značka: Cressi
1 690
Popis produktu

Maska vyrobená na základě modelové řady Focus, která obsahuje adaptér pro připevnění kamery GoPro a podobných akčních kamer. Je vhodná pro potápění, šnorchlování i freediving. Rám byl zesílen aby umožnil montáž kamery a dodává se se šroubem pro ukotvení. Maska má dvě čočky z temperovaného skla které se po rozbití bezpečně rozsype na malé části a neporaní oči. Skla jsou velmi blízko u očí díky čemuž má maska ​​malý vnitřní objem a nabízí výborný výhled. Lícnice je z měkkého hypoalergenního silikonu a okraje jsou zdvojené pro zlepšenou přilnavost. Barevné provedení: Prúhledná.
Velikost: UNI
Věková skupina: Dospělý
Barva rámu: Čirá
Barva rámu (podle výrobce): Číra
Barva skla: Čirá
Barva skla (podle výrobce): Transparentní
Země původu: Itálie
Typ rámu: Dvouzorníkové
Materiál lícnice: Silikon
Typ masky: Potápěčské
Typ masky: Šnorchlovací
Hmotnost: 190 g
Tvar obličeje: Standardní obličej
Tento akční a ve slevě kus Cressi Action GoPro Clear/Clear je dostupný přímo tu na našich stránkách v oblíbené kategorii potápěčské masky. Máme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za super ceny! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od značky Cressi. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Cressi vám představuje špičkové výrobky.. A tady je důkaz.