dobrakytara.cz

Cort Earth Mini F Adirondack w/bag OP Natural

Velmi žádaný kus Cort Earth Mini F Adirondack w/bag OP od značky s dlouholetou historií Cort pohodlně pořídíte právě nyní na našich stránkách za parádní cenu. Výhodně teď u nás za 9 490 Kč. EAN: 8809383839342
Cort Earth Mini F Adirondack
Ověřit dostupnost
Značka: Cort
9 490
Popis produktu

Elektroakustická kytara ze série Earth velikosti 3/4. Tělo kytary, tvaru Dreadnought bez výřezu, je vyrobeno z dřeviny Dellenia. Rezonanční deska je vyhotovena z masivního smrku Adirondack. Lepený mahagonový krk s menzurou délky 578 mm je osazen palisandrovým hmatníkem s 20 pražci a intarzií ve tvaru malých boodiek. O ladění a intonaci se stará sada uzavřených mechanik, palisandrová kobylka a nultý pražec se šířkou 43 mm. Po zapojení nástroje do zesilovače nebo mixu se o zvuk postará špičková elektronika značky Fishman, konkrétně jde o model Fishman Sonitone USB s vestavěným USB rozhraním pro snadné použití s mobilními aplikacemi nebo počítačem. Samotný zvuk snímá podkobylkový snímač Sonicore značky Fishman. Kytara se dodává s polstrovaným gigbag. Barevné provedení: Open Pore.
Barva: Natural
Pouzdro/kufr v ceně: Pouzdro
Země původu: Čína
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Barva podle výrobce: Natural
Hmatník: Palisandr
Počet pražců: 20
Krk: Mahagon
Kobylka/tremolo: Palisandr
Velikost: 3/4
Šířka nultého pražce (mm): 43.0
Výřez (cutaway): Ne
Snímače: Ano
Typ: Dreadnought
Počet strun: 6
: Al/Mn Kvalitní a levný produkt Cort Earth Mini F Adirondack w/bag OP najdete prostě tady u nás zařazený v sekci dreadnought s elektronikou. Nyní můžete koupit oblíbené produkty z této rubriky za internetové ceny. Tato značka Cort má v nabídce skvělé produkty !