dobrakytara.cz

Cort Classic TC Scotch Blonde Natural

Tento velmi oblíbený kousek Cort Classic TC Scotch originál od výrobce Cort můžete najít u nás nyní téměř zdarma. Nyní za 12 190 Kč. EAN: 8809383836631
Cort Classic TC Scotch Blonde
Ověřit dostupnost
Značka: Cort
12 190
Popis produktu

Elektrická kytara ze série Classic TC. Kytara má tělo vyrobeno z jasanu a vyřezávané pro co největší pohodlí pro hru v sedě iv sóji. Šroubovaný krk s menzurou délky 648mm je vyroben z kanadského javoru a osazen palisandrovým hmatníkem s proměnlivým radiusem od 305 po 400 mm. Hmatník je osazen 22 pražci a zdobený intarzií ve tvaru teček. O ladění a intonaci se stará sada uzavřených slitinových mechanik a pochromovaná kobylka s individuálně nastavitelnými kameny. Zvuk má na starosti dvojice snímačů Manson Single Coil, které se ovládají pomocí třípolohového přepínače a potenciometrů pro Master Tone a Master Volume. Kytara je osazena strunami značky D'Addario. Barevné provedení: Scotch Blonde Natural.
Barva: Natural
Země původu: Čína
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Barva podle výrobce: Scotch Blonde Natural
Hmatník: Palisandr
Počet pražců: 22
Rádius hmatníku: 15,75″
Menzura (mm): 648.0
Počet strun: 6
Tělo: Jasan
Přední deska: Jasan
Krk: Canadian Hard Maple
Povrchová úprava: Gloss
Pickguard: Bílá
Vykládání hmatníku: Dot
Hardware: Chróm
Ovládání: Hlasitost
Ovládání: Tónová clona
Přepínač: 3 – polohový
Ladící mechanika: Die Cast
Struny: D’Addario
Konfigurace snímačů: SS
Kobylkový snímač: Manson T Single Coil
Snímač u krku: Manson T Single Coil
Úchyt na pás: Standard
Typ: T-Model
Levný výrobek lze pořídit jednoduše tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii t-modely! Prozkoumejte ještě další kusy z naší rubriky ve výhodné akci! Přední výrobce Cort má na skladě velmi kvalitní výrobky. za příznivou cenu!