dobrakytara.cz

Cort Action DLX Plus Faded Grey Burst

Zlevněný produkt Cort Action DLX Plus Faded od skvělé a známé značky Cort máte možnost koupit u nás právě levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 7 280 Kč. EAN: 8809383838048
Cort Action DLX Plus Faded
Ověřit dostupnost
Značka: Cort
7 280
Popis produktu

Čtyřstrunná baskytara ze série Action Deluxe Plus. Tělo nástroje je vyrobeno z topolu s vrchní deskou z obláčkového javoru a vybavené dvojicí výřezů. Šroubovaný krk s délkou menzura 864 mm je vyhotoven z kanadského javoru a osazen palisandrovým hmatníkem s 24 pražci. O ladění a intonaci se stará kobylka EB6 a sada uzavřených mechanik ze slitiny. Po zapojení nástroje do zesilovače se o hutný zvuk postará dvojice snímačů PDX-4 a špičková aktivní elektronika Markbass MB-1 EQ. Zvuk se ovládá pomocí přepínače pro aktivní a pasivní mód, dvojice potenciometrů pro Balance a Master Volume a trojice potenciometrů pro ekvalizaci výškových, středových a basových frekvenci. Barevné provedení: Faded Grey Burst.
Barva: Sunburst
Hmatník: Palisandr
Barva podle výrobce: Faded Grey Burst
Konfigurace snímačů: HH
Země původu: Čína
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Tělo: Topol
Elektronika: Aktivní
Typ: Modern Bass
Počet pražců: 24
Hardware: Černá
Krk: Javor
Ladící mechanika: Die Cast
Menzura (mm): 864.0
Počet strun: 4Oblíbený a kvalitní kus Cort Action DLX Plus Faded Grey Burst máte možnost najít snadno tu umístěný v sekci 4-strunné baskytary. Nyní můžete získat akční zboží z této rubriky za rozumné peníze!