dobrakytara.cz

Cort Action Bass V Plus Blue Metallic

Zajímavý produkt Cort Action Bass V Plus od výrobce se zárukou kvality Cort snadno pořídíte právě teď u nás opravdu výhodně! Teď za akční cenu 4 870 Kč. EAN: 8809383838017
Cort Action Bass V
Ověřit dostupnost
Značka: Cort
4 870
Popis produktu

Pětistrunná baskytara ze série Action bass Plus. Tělo nástroje je vyrobeno z topolu a vybavené dvojicí výřezů. Šroubovaný krk s délkou menzura 864 mm je vyhotoven z kanadského javoru a osazen palisandrovým hmatníkem s 24 pražci. O ladění a intonaci se stará kobylka EB6 a sada uzavřených mechanik ze slitiny. Po zapojení nástroje do zesilovače se o hutný zvuk postará dvojice snímačů PSEB1-5 / F a PSEB1-5 / R, které se ovládají pomocí dvou potenciometrů pro Volume a Tone a dvoupásmovým aktivním ekvalizérem pro korekci basových a výškových frekvnecii. Barevné provedení: Blue Metallic.
Barva: Modrá
Země původu: Čína
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Barva podle výrobce: Blue Metallic
Typ: Modern Bass
Hmatník: Palisandr
Počet pražců: 24
Tělo: Topol
Menzura (mm): 864.0
Počet strun: 5
: Al/Mn Oblíbený a kvalitní produkt můžete dostat teď tady na našich stránkách v populární sekci 5-strunné baskytary. Nyní koupíte zcela nové produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu. Značka Cort dlouhodobě dodává špičkové produkty.. To není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás další skvělé zboží od značky Cort. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.