Buff Coolnet UV® Insect Ethnos Flames

Unikátní a žádaný kousek Buff Coolnet UV® Insect od oblíbené značky se zárukou kvality Buff pohodlně pořídíte právě zde za báječnou cenu. Nabídka již od 360 Kč. EAN: 8428927479082
Buff Coolnet UV® Insect Ethnos
Značka: Buff
360 Dostupnost: SKLADEM 380 Kč Sleva -5%
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Coolnet® UV Tubular: Multifunkční nákrčník ideální pro outdoorové aktivity během slunečných dnů. Nabízí vysokou UV ochranu, abyste si užili život na slunci a zároveň vás chránil před škodlivým slunečním zářením. Lehký, prodyšný a pohodlný, je ideálním společníkem na běh, cyklistiku a chůzi, jakož i na horolezectví, trekking nebo motorku. Seznamte se s recyklovanou UV látkou Coolnet®. 95 % recyklovaného polyesterového mikrovlákna, jeho vlastnosti odvádějící vlhkost odvádějí pot od pokožky a do designu chladící tkaniny, takže zůstanete v pohodlí. UPF 50+ zabraňuje nebezpečnému vystavení slunci a zároveň poskytuje 4-směrnou ULTRA strečovou volnost a 100 % bezešvý design pro dokonalé přizpůsobení.

Recyklovaná tkanina CoolNet®: 95 % recyklovaného polyesterového mikrovlákna s dokonalými vlastnostmi odvádění vlhkosti, chladivým efektem, UV UPF50 ochranou a ultranízkou hmotností.
Bezešvý: Navržen z jednoho kusu bez obsahu švů, aby bylo dosaženo maximálního komfortu a zabránilo se podráždění pokožky.
Vyroben s použitím recyklovaných materiálů. Udělejte nyní více a pomozte vytvořit lepší svět, ze kterého se budete těšit.
UPF 50 certifikovaná sluneční ochrana před ultrafialovým (UV) zářením produkovaným sluncem. Vzorky látek testovány na UV ochranu podle mezinárodních norem.

Pokyny pro péči:

Prát v pračce do 60 °C.

Věková skupina: Dospělý
Barva podle výrobce: Ethnos Flames
Velikost: UNI
Typ aktivity: Outdoor
Barva: Multi
Země původu: Španělsko
Materiál: Recyklovaný polyester
Materiál: Elastická vlákna
Specifikace materiálu: Recyklovaný polyester
Specifikace materiálu: Elastická vlákna
Sezóna: 2022
Pohlaví: Unisex
: Neck Warmer (CMS)
: Outdoor (CMS)
: Unisex (CMS)
: Adult (CMS)