dobrakytara.cz

Bresser Arcturus 60×700 Teleskop

Tento exkluzivní produkt Bresser Arcturus 60x700 Teleskop od značky s dlouholetou tradicí Bresser jde koupit na našich stránkách nyní pořád výhodně. Aktuálně v akci za 2 790 Kč. EAN: 4007922142944
Bresser Arcturus 60x700 Teleskop
Ověřit dostupnost
Značka: Bresser
2 790
Popis produktu

Teleskop menší velikosti je ideální pro astronomy začátečníky nebo amatéry a je vybaven bohatým příslušenstvím. Pomocí něj máte možnost vstoupit do světa astronomie a pozorovat různé hvězdy, měsíce nebo jiné zajímavé objekty. Čočkový dalekohled s achromatickým objektivem je ideální na pozorování jasných objektů a zajišťuje vysokou kvalitu pozorování. Okulárový výtah má průměr 1,25″, což zaručuje kompatibilitu – díky tomu snadno seženete k teleskopu potřebné doplňky. Základní sada nabízí zvětšení v rozsahu 35 x – 262 x. Teleskop je také vybaven speciálním objektivem, který je určen na pozemní pozorování, a tak může teleskop sloužit i jako dalekohled. Teleskop je nainstalován na držák, který se obsluhuje jednoduše a intuitivně. Pro pohodlnější nastavení je držák vybaven mikrometrickým šroubem na vertikální ose. Výhodou teleskopu je, že je lehký, malý a pomocí tašky se dá jednoduše přenášet na potřebné místo. Taška ho také chrání před prachem, nárazy nebo před jiným mechanickým poškozením.
Typ: Teleskop
Země původu: Německo
Zajímavý produkt máte možnost koupit právě nyní tady na stránkách umístěný v sekci teleskopy! Mrkněte na akční zboží z této známé rubriky za výhodnou cenu. To není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce ovšem další vybrané produkty značky Bresser. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.