dobrakytara.cz

AVID Sibelius + PhotoScore & NotateMe Ultimate 8 & AudioScore Ultimate 8

Unikátní a oblíbený produkt AVID Sibelius + PhotoScore od dodavatele zboží AVID jde pořídit tady a teď právě téměř zdarma! Momentálně k dispozici za 23 790 Kč. EAN: 0724643118747
AVID Sibelius + PhotoScore & NotateMe
Ověřit dostupnost
Značka: AVID
23 790
Popis produktu

Balík softwarů určených na transkripci hudby z různých zdrojů jako CD, MP3, nebo MIDI, dále na skenování a převod notového záznamu pro program Sibelius. Balíček obsahuje programy Sibelius, PhotoScore & NotateMe Ultimate 8 a AudioScore Ultimate 8. Sibelius je profesionální notačního software pro zápis a úpravu partitur. Tento profesionální software disponuje profesionální kvalitou zvuku při přehrávání z 36 GB Sibelius Sounds knihovny, 64bit architekturou softwaru, možností transkripce pomocí PhotoScore Lite a AudioScore Lite, které jsou součástí balení. Obsahuje funkci ReWire pomocí které lze přenášet partitury do Pro Tools a ostatních DAW softwarů. PhotoScore Ultimate 8 je software, který slouží ke skenování notového záznamu pro program Sibelius. Stejně poskytuje možnost překonvertovat notový záznam na MIDI soubor, který lze použít v sekvencerech a následně jej podle potřeby upravovat. Kromě toho dokáže přečíst vytištěny, ale i rukou psané notové záznamy z pdf souborů (noty, výrazové prostředky, texty, kytarové tabulátory, akordové značky a jiné). Software je kompatibilní s operačním systémem Windows i Mac. AudioScore je software, který umožňuje konvertovat do not až 16 nástrojů do více notových osnov a až 4 hlasy na osnovu. Po transkripcí lze záznam upravit v programu Sibelius, uložit ho, nebo vytisknout přímo z AudioScore. Ten rozeznává styly (komorní hudba, jazz, pop), neperkusívne hudební nástroje, rozsah od F0 – C8, jednotlivé noty akordů, moderate sustain, reverb, trioly, předznamenání, klíče, výšku, hlasitost s rozlišení 0,01s, nebo zvukové charakteristiky nástrojů .
Země původu: Čína
Kompatibilita: Mac OS
Kompatibilita: Windows
Kompatibilní s: Všechny hlavní DAW
Set: Ano
Licence: Plná verze
Balení obsahuje: Manuál
Software: Sibelius
Software: PhtotoScore & NotateMe
Software: AudioScore Lite
Software: Rewire
Typ: Notation Software
Varianta: Sibelius + Photoscore & NotateMe Ultimate 8 & AudioScore Ultimate 8
Oblíbený produkt AVID Sibelius + PhotoScore & NotateMe Ultimate 8 & AudioScore Ultimate 8 můžete nakoupit snadno tu na našich stránkách umístěný v kategorii notační software. Vyberte si oblíbené výrobky z naší sekce za příznivou cenu!